Nowy numer 28/2018 Archiwum

Obrazowanie Niewidzialnego

Zapraszamy na spotkanie autorskie z poetą Dobromirem Kożuchem. Będzie nie tylko poezja…

We wtorek 26 stycznia o godz. 18 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu (pl. Teatralny 12) rozpocznie się spotkanie autorskie z Dobromirem Kożuchem, poetą.

 – Spotkanie nawiązuje do miejsca, w którym na ścianach między obrazami Beaty Wewiorki, wypisane zostały fragmenty moich wierszy wybrane przez malarkę, która często powtarza, że inspiruje się m.in. moją poezją. Spotkanie będę prowadził sam, ale towarzyszyć mi będzie Beata Wewiórka.  "Obrazowanie Niewidzialnego" to  tytuł, który wymyśliłem na potrzeby tego konkretnego spotkania. Wieczór rozpocznie parominutowa projekcja etiudy filmowej autorstwa mojej żony Sylwii. Będzie można także posłuchać  - niestety nie na żywo - przepięknych wokaliz, do tej pory nigdzie nie emitowanych, Hanny Banaszak, z którą przyjaźnimy się ponad dwadzieścia lat - zaprasza Dobromir Kożuch.

O jego drodze duchowej i poezji więcej można przeczytać TUTAJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma