Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mamy dla Was bilety na koncert siostry Cristiny

Słynna włoska zakonnica wystąpi na placu katedralnym w Opolu w piątek 30 czerwca.

O koncercie charytatywnym na rzecz renowacji polskiej katedry, w czasie którego wystąpi s. Cristina Scucci pisaliśmy już wcześniej TUTAJ.

Teraz mamy dla naszych Czytelników miłą niespodziankę – dwa podwójne bilety-cegiełki na koncert sławnej zakonnicy, zwyciężczyni „The Voice of Italy”.

W koncercie, który rozpocznie się o godz. 19 na placu przed opolską katedrą wystąpi także chór Sound’n”Grace oraz opolanka Barbara Kurdej-Szatan ze swoim mężem Rafałem Szatanem oraz pianistą Piotrem Manią.

Bilety rozlosujemy wśród tych, którzy do środy 14 czerwca do północy napiszą do nas maila. Adres - opole@gosc.pl.

W tytule maila prosimy podać "koncert", a w treści: imię, nazwisko, adres pocztowy (bilety wyślemy pocztą) i numer telefonu.

Bilety będziemy mieć także dla Czytelników wydania papierowego "Gościa Opolskiego". Szczegóły w numerze 25/ 25 czerwca.

Bilety-cegiełki uprawniające do wstępu na koncert (w cenie 30 zł) można także kupić w portierni Wydziału Teologicznego (ul. Drzymały 1a, od godz. 6 do godz.22), w kancelarii parafii katedralnej, w kurii diecezjalnej oraz w opolskich parafiach.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL