Nowy numer 42/2019 Archiwum

Lato u świętej Anny

Zapraszamy na dziewięć spotkań ze świętą Anną. Poprowadzi je franciszkanin z klasztoru na Górze Świętej Anny - o. Antoni Kazimierz Dudek.

Przez dziewięć następnych wtorków w tym miejscu będą się pokazywać teksty o. Antoniego K. Dudka o św. Annie, o starości i młodości, o wnukach, babciach, wierze i życiu.

Autor: franciszkanin, doktor historii Kościoła, pisarz, rysownik, człowiek twórczy... Wiele miejsc go widziało. Racibórz, Gliwice, Wrocław, Prudnik Las, Legnica, Rodos, bazylika Grobu Pańskiego, Góra Nebo - to tylko niektóre miejsca, w których żył.

Swojemu bliskiemu przyjacielowi o. Janowi Górze OP zbudował replikę łodzi św. Piotra i zwodowali ją na jeziorze lednickim.

A dla nas o. Antoni napisał na lato 2017 cykl o św. Annie Samotrzeciej. Refleksje, zamyślenia, natchnienia, katechezy. Wstęp do tego cyklu - TUTAJ.

Będzie to również przygotowanie do pierwszej pielgrzymki kobiet i dziewcząt o imieniu Anna i Hanna, która odbędzie się na Górze Świętej Anny 9 września. Hasło tej pielgrzymki brzmi: "Wszystkie Anny do św. Anny". Stąd tytuł naszego okienka internetowego. Lektura, rzecz jasna, dozwolona jest dla Czytelników o imionach wszelakich!

Do sanktuarium oczywiście zapraszamy nie tylko na pielgrzymkę Ann i Hann, ale przez cały rok.

Program wszystkich nabożeństw i uroczystości znajdziecie TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL