Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

Ruch Czystych Serc zaprasza młodzież na warsztaty o komunikacji w relacji.

Warsztaty odbędą się w parafii św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku w sobotę 18 listopada.

- W tym dniu obchodzimy narodziny dla nieba bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży i Ruchu Czystych Serc, dlatego zapraszamy młodzież na warsztaty pt. „Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak. Komunikacja w relacji” - zachęca ks. Tadeusz Komorek, moderator Ruchu Czystych Serc w diecezji opolskiej.

Rozpoczęcie spotkania o 9.00 w „Chacie Kmicica” obok plebanii. W planie spotkania oprócz warsztatów znalazł się wspólny obiad, spotkanie z bł. Karoliną Kózkówną, a także o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu, o 16.00 Msza św., a po niej kawa i ciasto.

Koszt uczestnictwa to 10 zł. Udział w warsztatach należy wcześniej zgłosić organizatorom (e-mail: komorekt@gmail.com lub kom. 660 794 106).

Więcej o Ruchu Czystych Serc piszemy w artykule „Szkoła dojrzałej miłości” w bieżącym wydaniu „Gościa Opolskiego” oraz TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL