Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ładowarka po raz trzeci

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na weekendowe spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

Trzecia edycja Ładowarki odbędzie się od 15 do 17 marca w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Rozpocznie się w piątek przed wieczorem, a zakończy w niedzielę po południu. Będzie to czas wspólnej modlitwy, słuchania konferencji i pracy w grupach, ale przede wszystkim będzie to czas doświadczania żywego Kościoła.

Ładowarka jest spotkaniem dla młodzieży, która rozpoczęła przygotowanie do bierzmowania, czyli uczniów VI, VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum. A konkretniej - dla tych, którzy przygotowując się do bierzmowania, chcieliby to zrobić jak najlepiej.

- Może ktoś zapytać: a jeśli byłem w zeszłym roku na Ładowarce, to czy mam przyjeżdżać jeszcze raz? Odpowiadamy, że zdecydowanie tak! W zeszłym roku byłeś na innym poziomie przygotowania do bierzmowania, a w tym roku będziesz mógł wziąć udział w kolejnym etapie, dlatego Ładowarka będzie dla ciebie całkiem nową przygodą - podkreślają organizatorzy spotkania.

Informacje o tym, co będzie działo się na Górze św. Anny, regulamin spotkania, a także formularz zapisów znajdą się na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodzieży diecezji opolskiej: botafe.pl.

A tak na Ładowarce było w zeszłym roku:

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama