Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ponad 80 dziecięcych głosów uwielbi Boga

W winowskiej parafii Ducha Świętego w niedzielę 9 czerwca odbędzie się III Dziecięcy Koncert Uwielbienia. Rozpoczęcie o 16.00.

Koncert, przygotowywany przez Magdę i Mirka Kopyto ze Stowarzyszenia Dawid, odbędzie się w uroczystość Zesłania Ducha Świętego na błoniach pomiędzy winowskim kościołem parafialnym a sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Pomysł Dziecięcych Koncertów Uwielbienia zrodził się dzięki rodzinom z małymi dziećmi, które zgromadziły się wokół Koncertu Uwielbienia w Opolu i Opolskich Wieczorów Uwielbienia. - Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim uwielbienie Pana Boga. Chcemy, żeby dzieci poznały modlitwę uwielbienia całym ciałem, całym sobą. Niewiele jest miejsc, w których dzieci mogą nauczyć się właśnie takiej modlitwy - mówiła przed rokiem Magda Kopyto tuż po zakończeniu pełnego radości koncertu.

W tym roku zaśpiewa ponad 80 dzieci, które uczestniczą w warsztatach muzycznych. Mali wokaliści podczas warsztatów są podzieleni na dwie grupy: młodszą od czterolatków do sześciolatków i starszą od siedmiolatków po szesnastolatków. Nie tylko ćwiczą śpiewanie piosenek z tegorocznego repertuaru, ale też uczą się pokazywania, by mogły wielbić całym ciałem.

Na zielonych błoniach kościoła w Opolu-Winowie będzie można nie tylko uczestniczyć w koncercie, ale też rodzinnie spędzić popołudnie.

Tak było przed rokiem:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL