Nowy numer 38/2022 Archiwum

Świętość normalnie

Zbliża się "Ławka GO!" czyli diecezjalne spotkanie młodzieży na Górze św. Anny. Zapisy już trwają.

Centrum Duszpasterstwa Młodych w diecezji opolskiej zaprasza studentów i młodzież ze szkół ponadpodstawowych na doroczne spotkanie pn. "Ławka GO!", które odbędzie się od 30 września do 2 października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny.

- Tegoroczne spotkanie nosi tytuł "Świętość normalnie" i w trakcie spotkania będą z nami relikwie bł. Carlo Acutisa - zapowiada Emilia Nowak.

Spotkanie rozpocznie się w piątek o 18.00, a zakończy w niedzielę około 14.00. Można wybrać wersję z niedzielnym obiadem i troszkę przedłużyć czas spotkania.

- W te dni dużo czasu spędzimy razem, mówiąc o mądrych rzeczach, które są dla was ważne, modląc się, albo śpiewając przy dobrej muzyce. Ale też dużo czasu będzie na to, byście mogli pobyć ze sobą w mniejszym gronie, czasem bardzo spontanicznym, w naszej kawiarni albo w Kurniku! Zakwaterowani zostaniecie w kilkuosobowych pokojach. Postaramy się rozdzielić was tak, byście mieli w pokoju kogoś znajomego, ale jednocześnie też kogoś, kogo moglibyście poznać. Te znajomości, jak czasem odpowiadacie po "Ławce GO!", zostają na lata - zachęca ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodych: TUTAJ

Tak było w ubiegłym roku na "Ławce GO!":

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy