Nowy numer 49/2018 Archiwum

Bohaterka Katechezy już nagrodzona

Wyróżnienie, które przyznają uczniowie, trafiło do rąk Edyty Bem, katechetki ze Strzelec Opolskich.

Na uroczystej gali, podczas której nagrody i dyplomy odebrało 120 laureatów konkursów religijnych organizowanych przez Wydział Katechetyczny opolskiej Kurii (czytaj więcej - TUTAJ), uhonorowana została również Edyta Bem.

Pani Edyta, która jest katechetką w Centrum Kształcenia Zasadniczego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich, została wybrana Bohaterem Katechezy w plebiscycie organizowanym przez opolski oddział Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana i redakcję „Gościa Opolskiego”.

Laureatka odebrała statuetkę z rąk bp. Rudolfa Pierskały, otrzymała również tablet.

Konkursowe zgłoszenie przygotowały dwie uczennice Grażyna i Aneta. - Naszą katechetkę chcemy naśladować w dobroci. Pani Edyta jest gotowa pomóc każdemu. Ma w sobie wielkie pokłady cierpliwości. Do tego jest osobą niezwykle ciepłą i uśmiechniętą. Tym uśmiechem nas zaraża na każdej katechezie - podsumowują dziewczyny.

Więcej o tym, jak uczniowie ostrzegają swoją katechetkę, która jest ich bohaterką, w tekście „Znów religia? O, tak!” - TUTAJ.

Rozmowa z Edytą Bem o wolontariacie, budowaniu relacji z uczniami i pracy jako powołaniu - TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy