GN 46/2018 Archiwum

Bp Jan Bagiński

Emerytowany biskup pomocniczy diecezji opolskiej. Biskup Tyt. Tagarata, doktor teologii

Urodzony 31 maja 1932 w Kamionce (diec. Łuck), wyświęcony na kapłana 17 czerwca 1956 w Opolu, mianowany biskupem tytularnym i pomocniczym opolskim 27 czerwca 1985 r., konsekrowany 15 sierpnia 1985 r. 14 sierpnia 2009 Ojciec Święty przyjął jego rezygnację z urzędu biskupa pomocniczego diecezji opolskiej
Adres:45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 7
Telefon: 77 454 52 79

« 1 »

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy