Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rodzi się pielgrzymkowy fanpage

Tym samym opolska pielgrzymka jest promowana w popularnej sieci społecznościowej.

– Jeśli czegoś nie ma na Facebook’u, dla wielu młodych to nie istnieje – mówi Albert, który od połowy lipca opracowuje fanpage opolskiej pielgrzymki. Na razie na Facebook’u pojawiają się krótkie opisy minionych pielgrzymek, począwszy od pierwszej w 1977 roku. Każdej informacji towarzyszy galeria przynajmniej kilku archiwalnych zdjęć.

– Zamieściliśmy wszystkie informacje, które znalazły się w Legitymacji Pielgrzyma, a także na bieżąco śledzimy lokalne media, by linkować artykuły dotyczące pielgrzymki – opowiada, podkreślając, że to dopiero początek wypełniania treścią facebookowej strony, a największe nasilenie informacji będzie w czasie trwania pielgrzymki.

Od początku istnienia strony udało się dotrzeć do ok. 2000 osób. Mechanizm jest prosty – jedna osoba klikająca „lubię to” automatycznie przekazuje informacje pielgrzymkowe do grona swoich znajomych. Zobacz stronę – TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...