Nowy numer 44/2020 Archiwum

Studio pielgrzymkowe każdego wieczora

Radio Plus Opole zaprasza na codzienne relacje z kolejnych etapów 37. opolskiej pielgrzymki na Jasną Górę.

W poniedziałek 19 sierpnia, dziennikarze Radia Plus gościli w Kamieniu Śląskim. Tam zainaugurowali tegoroczne spotkania w studiu pielgrzymkowym Radia Plus. Pierwszego dnia rozmawiali m.in. z ks. Marcinem Ogioldą, przewodnikiem opolskiej pielgrzymki oraz  Magdą i Krzysztofem Fredrich z Chrząstowic. Ciekawą historią podzieliła się ze słuchaczami Sabina Gmińska z Kamionka, która przyjmuje pątników. Swoimi doświadczeniami w pielgrzymowaniu dzielił się także ks. Arnold Nowak, proboszcz parafii św. Jacka  w Kamieniu Śląskim - POSŁUCHAJ

Studio pielgrzymkowe Radia Plus Opole codziennie od 19.00 do 21.00. Dziś, 20 sierpnia, dziennikarze zagoszczą na Górze św. Anny. Będą rozmawiać m.in. z ojcem Błażejem Kurowski, gwardianem klasztoru franciszkańskiego na Górze św. Anny oraz z grupą Romów od lat pielgrzymujących na Jasną Górę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...