Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wspomnienia z drogi

W serwisie internetowym Radia Plus Opole można posłuchać fragmentów rozmów, które były przeprowadzone w studiu pielgrzymkowym.

37. Pieszej Pielgrzymce Opolskiej na Jasną Górę przez cały tydzień towarzyszyli dziennikarze Radia Plus Opole, którzy każdego wieczoru uruchamiali plenerowe studio w miejscach, do których danego dnia docierali pątnicy: w Kamieniu Śląskim, na Górze św. Anny, w Zawadzkiem, Ciasnej i Wręczycy Wielkiej.

W audycjach prowadzonych na żywo dziennikarze rozmawiali zarówno z pielgrzymami, przewodnikami duchowymi, jak i z mieszkańcami goszczącymi pątników.

Fragmenty nagrań można posłuchać na stronie Radia Plus Opole – TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...