Nowy numer 48/2020 Archiwum

Pielgrzymkowe wieści w internecie

Powstała oficjalna strona Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę.

Nowa odsłona pielgrzymkowej strony powstała po kilku latach przerwy. Zamieszczone są na niej informacje dla księży przewodników grup, m.in. są już plany noclegów w poszczególne dni, grafik służby ekologicznej, służby liturgicznej czy teksty modlitw w intencji rodziny.

Pielgrzymi znajdą też na niej regulamin, rozpiskę tras i dobre rady, a także wspomnienia z ubiegłorocznej pielgrzymki. Duchowi pielgrzymi za jej pośrednictwem mogą złożyć intencję modlitewną.

Jak zapewniają twórcy serwisu, strona jest w ciągłej rozbudowie i najwięcej informacji (relacje i zdjęcia) znajdzie się na niej w czasie trwania pielgrzymki, prosto z trasy.

Stronę znajdziecie pod adresem www.pielgrzymka-opolska.pl.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...