Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wyruszymy z Wami na Jasną Górę!

Już myślicie o pieszej pielgrzymce? My tak! Zapraszamy do specjalnego serwisu.

Do startu 38. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania wypadałoby zacząć jak najszybciej.

Na początek trzeba sobie powiedzieć: „chcę pielgrzymować do Matki Bożej”. Jeśli pojawiają się obawy czy dam radę, pytania jak to będzie, zachęcamy, by zajrzeć do działu „Świadectwa”, gdzie zamieszczane są opowieści tych, którzy nie wyobrażają sobie sierpnia bez pielgrzymki.

Krok drugi i to niezmiernie ważny, to zaplanowanie urlopu między 17 a 23 sierpnia. Jeśli to już się udało, to co dalej? Trzeba wybrać jedną z 26 grup pielgrzymkowych, które wyruszają na Jasną Górę z różnych stron diecezji opolskiej. Ich listę również publikujemy - TUTAJ

Zachęcamy też do zapoznania się z radami służby medycznej i porządkowej, a także ze słowem przewodnika opolskiej pielgrzymki – ks. Marcina Ogioldy, który wyjaśnia, jakie tematy będą w tym roku rozważane w czasie konferencji.

Oczywiście już dziś zapraszamy, by wydarzenia z pątniczego szlaku śledzić w naszym serwisie internetowym. Będziemy towarzyszyć pielgrzymce od startu aż na Jasną Górę. Tak, jak w ubiegłym roku, będziemy zamieszczać relacje i fotorelacje, a także świadectwa ludzi pielgrzymki.

Zapraszamy też, by już teraz podzielić się z innymi świadectwem i wspomnieniami z minionych pielgrzymek. Trzy osoby nagrodzimy książkami. Szczegóły – TUTAJ

Adres naszego serwisu pielgrzymkowego: opole.gosc.pl/Pielgrzymka-opolska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...